w

Diablo 4 ujawnione przez przeciek. Faktycznie zobaczymy je na BlizzCon 2019?

Pierwsze przecieki odnośnie BlizzConu 2019 już się potwierdzają. Do sieci trafił Art Book wspominający o czwartej odsłonie serii.


Użytkownik reddita ściśle związany z Overwatch ujawnił niedawno kilka przecieków, które dotyczyły głównie Overwatch. Wspomniał też o Diablo 4.

Teraz wygląda na to, że doczekaliśmy się pierwszego potwierdzenia. Diablo 4 rzeczywiście ma się pojawić na BlizzConie. Oczywiście na ten moment nie jest to jeszcze oficjalne.

Diablo 4 na BlizzCon 2019

Do sieci trafiło zdjęcie Art Booka, który wspomina o Diablo 4. Jest on po niemiecku i informuje, że przedsprzedaż Art Booka rusza już teraz, a premiera zaplanowana jest na listopad.

Z opisu dowiadujemy się, że jest tutaj ponad 500 prac, łączących Diablo, Diablo II, Diablo III i Diablo IV z masą niesamowitych grafik tworzonych przez lata. To dobry zwiastun BlizzConu, bowiem może to być coś w stylu nowego rozdziału, rozpoczęcia wszystkiego na nowo ze świeżymi pomysłami.

Blizzard musi się spiąć, bo Riot z ich ogłoszeniami po prostu pozamiatał i wszedł bezpośrednio do świata, który do tej pory był opanowany przez Blizzard. „Projecty” ogłoszone przez Rito są bezpośrednią konkurencją dla Overwatch, Hearthstone, czy Diablo.

DołączObserwuj
Więcej z Gaming