w

Dlaczego Wiedźmin 3 GOTY może być kolejnym darmowym tytułem w Epic Games Store?

Odkąd przypadkowo potwierdzono, że już dziś będziemy mogli za darmo pobrać GTA 5 w Epic Games, to plotki o rzekomym dołączeniu do tej grupy Wiedźmina 3 GOTY przestają być jedynie mrzonkami.


Wczoraj gruchnęła informacja, że GTA 5 może być za darmo w sklepie Epica. Kilka godzin temu samo Epic przypadkowo wrzuca tweeta z filmem ujawniającym tajemniczą grę, tym samym potwierdzając przypuszczenia graczy. GTA 5 będzie za darmo.

Gracze już teraz zastanawiają się, co może być kolejną produkcją. Okazuje się, że trop prowadzi do Wiedźmina 3.

Według kolejnej plotki, to właśnie nasza duma narodowa, czyli seria Wiedźmin 3 w opcji Game of the Year, czyli zawierającej oba dodatki: Serca z Kamienia oraz Krew i Wino, plus 16 pomniejszych DLC, ma trafić do Epic Games jako darmowy tytuł.

Wszystko za sprawą zapowiedzi, która pojawiła się na sklepie Epic Games, na której widzimy znajome grafiki z Wiedźmina 3.

Gra pojawiła się na liście zapowiedzi nadchodzących tytułów w Epic Games. Oczywiście, na tę chwilę informacja została już ściągnięta.

Warto przypomnieć, że Wiedźmin 3 przeżył swoją drugą młodość po tym jak Netflix wyemitował pierwszy sezon serialu Wiedźmin.

Ludzie oszaleli. Film stał się najpopularniejszym serialem na świecie, a CD Projekt Red zarobiło krocie, stając się największą spółką na polskiej giełdzie. Nie wspominając o globalnej promocji sagi Andrzeja Sapkowskiego, który ostatecznie został uhonorowany jako autor i zakopał topór wojenny z CDP Red.

Wygląda na to, że Epic nadal jest w natarciu o serca i lojalność graczy, których dosłownie obsypuje prezentami. Do tej pory, pomimo takich prezentów jak Kingdom Come Deliverance, gracze nadal mają podzieloną opinię. Czy ta polityka pozwoli im zdetronizować Steam? Zobaczymy.

DołączObserwuj
Więcej z Gaming