w

„Fortnite z magią” zamyka swoje serwery. To koniec jednej z ciekawszych gier, która nie odniosła sukcesu

Gra, która często była nazywana Fortnitem z magią, zamknęła swoje serwery.


Nie jest to jakaś niesamowita niespodzianka, bo informacja o zamknięciu serwerów pojawiła się w zeszłym roku, teraz po prostu oficjalnie nastąpiło wyłączenie całej infrastruktury. Spellbreak, ciekawa produkcja, która miała swoje pięć minut, już nie działa.

Gra na Twitchu miała skok popularności, który trwał bardzo krótko i nie był jakiś spektakularny. Wydawało się jednak, że pomysł jest na tyle unikalny, że przetrwa.

Niestety serwery zamknięto

Finalnie nie udało się utrzymać zainteresowania, wczoraj ostatecznie zamknięto serwery, wyłączono całą infrastrukturę i pożegnano się z graczami. Wchodząc do Spellbreak, widać jedynie komunikat o niedostępności.

Trochę szkoda, natomiast i tak mało kto się interesował tą produkcją, przynajmniej w Polsce. Na pewno przez chwilę ludzie w to grali, ale potem jakby nagle tracili zainteresowanie – choć oglądało się to w miarę dobrze.

Gracze gromadzili się na serwerach, by pożegnać produkcję po raz ostatni. Teraz pracownicy będą pracować nad nowym tytułem dla Blizzarda, więc raczej nikt nie został bez zajęcia.

DołączObserwuj
Więcej z Gaming