w

Grand Theft Auto: San Andreas został przeniesione na silnik Unreal Engine 4 robiąc ogromne wrażenie

Grupa graczy postanowiła przenieść GTA: San Andreas na silnik Unreal Engine 4.


Trójka przyjaciół z Argentyny, Chile i Kolumbii postanowiła przenieść jedną z najbardziej rozpoznawalnych gier na nowszy silnik Unreal Engine 4 od Epic Games. Efekty pracy są powalające, a mapa przypadła do gustu praktycznie wszystkim komentującym.

GTA: SA na Unreal Engine 4

Na oficjalnym kanale projektu ArcadiaSquad trzech przyjaciół postanowiło podzielić się mapą do Grand Theft Auto: San Andreas, nad którą w pocie czoła pracowali rok czasu. Pierwsze beta testy zostały opublikowane już w 2019 roku, ale nie wyglądało to tak dobrze, jak teraz.

Filmik przedstawiający wczesny etap prac, który został dodany prawie rok temu:

Gdy wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, opublikowano kolejny film, który jest o wiele lepszy od poprzedniego. Możemy w nim bardzo dobrze zauważyć efekty prac, a mapa swoim wyglądem może konkurować z najnowszą „Piątką”.

Niestety jest też zła wiadomość, autorzy nie chcą robić remake gry, a przenieśli jedynie mapę, prawdopodobnie wynika to z braku funduszy i masy pracy, której wymaga odnowienie tytułu.

Jest jednak druga grupa fanów, która chce zrobić grywalne San Andreas na tym samym silniku. Postęp prac możecie śledzić na ich oficjalnym kanale na YouTube.