w

Jak oglądać streama Night City Wire, na którym będą pokazane bronie i wybory życiowe w Cyberpunk 2077

CDPR oficjalnie zapowiedziało drugi stream “Night City Wire”.


Wszyscy z wypiekami na twarzy czekają na kolejną dawkę gameplayu i informacji od ekipy pracującej nad Cyberpunkiem 2077. Poprzedni stream odbył się już dłuższy czas temu, bo 25 czerwca. Wówczas zobaczyliśmy między innymi nowy zwiastun i kawałek rozgrywki.

Oficjalnie potwierdzono już, że nadchodzi drugi stream, który odbędzie się 10 sierpnia o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Jak i gdzie oglądać?

Podczas transmisji deweloperzy skupią się na dwóch elementach. Pierwszym mają być dostępne w grze bronie, drugim natomiast wybory życiowe i to, w jaki sposób będą one wpływać na fabułę i rozwój akcji.

Sama transmisja będzie miała miejsce na oficjalnym kanale Twitch, choć zapewne prezentacja zostanie też umieszczona na Youtube. Stream rozpocznie się nieco wcześniej z końcowym odliczaniem.

Razem z prezentacją w mediach społecznościowych mogą wyjść dodatkowe screenshoty, więc warto obserwować oficjalny profil gry. Premiera gry była kilkukrotnie przekładana, natomiast teraz oficjalnym terminem wydania Cyberpunka jest 19 listopad 2020 roku.