w ,

Jak wygląda house building w Torchlight III?

Torchlight III, to wyczekiwany następca jednego z najlepszych hack’n’slash w historii gier komputerowych. Odkąd jedynka pojawiła się w 2009 roku, gracze oszaleli na jej punkcie. Co ciekawe, kolorowa, rysowana grafika nie tylko nie zaszkodziła, ale wręcz była filarem sukcesu tej produkcji.


Deweloperzy ujawnili jak będzie wyglądał house building w grze. To znaczy, że każdy gracz będzie miał możliwość budowania swojego fortu, a dokładniej, urządzania własnego fortu.

I tak, jak nadchodzący ARPG Torchlight III bazuje na sprawdzonej mechanice, klasach postaci i sposobie prowadzenia walki znanych z poprzednich części, tak również wprowadza nowe rozwiązania, między innymi – Forty.

Forty pozwalają graczom na urządzenie własnego kawałka podłogi w grze. Będziemy mogli personalizować wygląd fortu, poprzez zastawianie go całą masą przedmiotów, które będziemy mogli tworzyć lub zdobywać wraz z progresem gry.

Dodatkowo, gracze będą mogli spotykać się w swoich fortach ze znajomymi, rozwijać swoje postaci, czy zmieniać umiejętności bohaterów. Co najfajniejsze, uzyskamy dostęp do swojego fortu zaraz na początku pierwszego aktu, gdy uporamy się z inwazją goblinów.

Gra będzie miała swoją premierę jeszcze w 2020 roku.