w

Jak zagrać w It Takes Two za darmo? Ile tak można grać, jak to zrobić?

It Takes Two to zdecydowanie jedna z najbardziej zaskakujących pozycji ostatnich miesięcy. Gra bardzo szybko zyskuje popularność.


It Takes Two to produkcja przeznaczona dla dwóch osób. Polega po prostu na kooperacji, ekran dzieli się na dwie części, a każdy gracz widzi, co robi druga osoba. Kupując jedną kopię, od razu dostajemy wersję dla znajomego, dziewczyny czy rodzeństwa.

Istnieje też opcja pogrania za darmo. W tym celu należy pobrać na Steamie lub na Originie specjalną wersję:

Jak to potem wygląda?

Na początku i tak trzeba pobrać platformę Electronic Arts, czyli Origina. Mało kto lubi ten etap, ale jest on niezbędny, skoro wydawcą jest EA. Następnie pobieramy całą grę, łącznie jest to około 43GB. Grać jednak można wcześniej, bo po ściągnięciu 29% całości.

Jeżeli nie macie zamiaru niczego kupować, to można zastopować proces pobierania. Za darmo będziecie mogli przejść pierwszy etap. Trwa on zaskakująco długo, bo około godziny. To wystarczający czas, by zorientować się, czy gra Wam pasuje.

Cena jest dość wysoka, w sumie 179 złotych na PC, natomiast wydaje się, że jeżeli szukacie czegoś do pogrania ze swoją drugą połówką, to jest to na ten moment najlepsza pozycja. Zagadki nie są specjalnie trudne, ale czasem chwilę trzeba pogłówkować.

Warto także pamiętać o małym szczególe, na którym łapie się część graczy, sterowanie ustawia się osobno dla obydwu postaci. Jeżeli gracie May, to sterowanie jest inne, niż na Cody’m.