w

Kiedy odbędzie się kolejna wyprzedaż na Steamie? Wyprzedaż zimowa, jesienna, letnia i więcej

Steam co jakiś czas oferuje swojej społeczności wyprzedaże. Warto zaczekać z zakupem gier właśnie do którejś z nich.


Steam oferuje na swojej platformie całe mnóstwo gier. Ich ceny są czasami nieco wyższe, niż w innych miejscach, a czasami ich cena jest taka, jak wszędzie. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy grę na Steamie można nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie, a mowa tutaj szczególnie o sezonowych wyprzedażach.

Całkiem niedawno, bo 1 grudnia zakończyła się jesienna wyprzedaż, a w tym roku społeczność czeka jeszcze wyprzedaż zimowa.

Zimowa wyprzedaż na ten rok i inne zaplanowane na 2022. Kiedy, co i jak?

Następna, a jednocześnie ostatnia w tym roku, zimowa wyprzedaż, będzie miała miejsce pod koniec grudnia. Konkretna data została ustalona na 22 grudnia i ma potrwać aż do 5 stycznia. To świetny okres na sprezentowanie sobie lub komuś jakiejś produkcji, która obecnie może być zbyt droga. Przeceny na niektóre tytuły są bardzo wysokie i przede wszystkim opłacalne.

Niestety, w chwili obecnej nie wiadomo, jak będzie prezentował się plan wyprzedaży na 2022 rok. Valve nie opublikowało informacji na ten temat, lecz nasza redakcja poinformuje jak najszybciej, jeśli pojawią się jakiekolwiek dane. Wiadomo tylko, że od 21 do 28 lutego 2022 na Steamie będzie miała miejsce wyprzedaż w ramach Next Fest February 2022.

Póki co gracze mogą zbierać pieniądze na wyprzedaż zimową i śledzić tytuły, które chcieliby nabyć. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że uda się to w promocyjnej cenie.