w

Nadchodzi nowe Worms 2020 o nazwie Worms Rumble. Oficjalna zapowiedź, kiedy premiera?

Jeszcze w tym roku doczekamy się kolejnej części nowych Worms.


Jeszcze w marcu istniały pogłoski o nowych Wormsach, których premierę zobaczymy jeszcze w tym roku. Wtedy deweloperzy nie ujawniali zbyt wiele danych na temat, jednak wreszcie uległo to zmianie. Nowe Wormsy będą nosiły nazwę – „Worms Rumble”. Prawdopodobnie zostaną wydane na PS4, PS5 i PC jeszcze w tym roku.

Jakie szczegóły znamy na temat Worms Rumble?

Przede wszystkim najnowsza część Wormsów będzie rozgrywana w czasie rzeczywistym. To znaczy, że gracz ciągle miał kontrolę nad swoim robakiem do momentu, aż nie skończy mu się pasek życia. Warto również dodać, iż gra będzie w 3D. Poniżej trailer oraz kilka zrzutów ekranu z produkcji Team17:

W Worms Rumble robaki będą mogły odbijać się od ścian, toczyć się i unikać zagrożeń za pośrednictwem paska wytrzymałości, co również jest pewną nowością.

Gra będzie oferować rozgrywkę wieloosobową dla 32 osób w trzech trybach:

  • Deadthmatch: 32 użytkowników, wygrywa gracz, który zabije najwięcej robaków.
  • Ostatni stojący robak: także 32 robaki, ale będzie to bitwa królewska. Zabity robak będzie robakiem wyeliminowanym.
  • Ostatnia stojąca drużyna: ten tryb będzie wykorzystywał zasady ostatniego stojącego robaka, ale doda mechanizm wskrzeszenia przez członków drużyny.

Kolejna część Wormsów wydaje się być bardzo innowacyjna w porównaniu z poprzednimi i ciekawa. Z pewnością wielu fanów oczekuje już nadejścia gry.

DołączObserwuj
Więcej z Gaming