w

Najlepsze odtworzenie Squid Game przy użyciu silnika Unreal Engine. Gracze czekają na multiplayer

Squid Game ma niesamowity potencjał, jeżeli chodzi o gry komputerowe. Idealnie pokazuje to Roblox, Fortnite czy Minecraft.


Przez te kilkanaście ostatnich dni powstała cała masa lepszych i gorszych wersji Squid Game przenoszonych bezpośrednio do świata gier. Większość prób jest raczej średnia, choć zdarzają się i perełki.

Potencjał jest ogromny, jeżeli komuś uda się stworzyć działający multiplayer z odtworzonymi wszystkimi trybami, to zdecydowanie może to być następny hit. Dowodem tego jest chociażby stworzona gra “Czerwone, zielone” na silniku Unreal Engine.

Jak to wygląda?

Większość wersji Squid Game jest “słodka” z uroczymi postaciami, gdzie krew po prostu nie istnieje. W przypadku pracy “saas_dev” jest inaczej. Można sobie tutaj faktycznie wyobrazić, jak to może wyglądać w przyszłości, gdy projekt zostanie dopracowany o skiny czy wspominany tryb multiplayer.

Coś takiego ma duży potencjał nie tylko ze względu na samo Squid Game, ale ogólnie formułę, która porównywana jest chociażby z Fall Guys. Już teraz te tryby określane są mianem “Fall Guys dla dorosłych” i trudno się dziwić.

Zasady są podobne, z tym że eliminacja odbywa się na różne sposoby. Tutaj gracze po prostu kończą żywot, w Fall Guys odpadają.