w

Niebawem ujawniony zostanie gameplay Far Cry 6. Data i godzina

Far Cry zbliża się na rynek wielkimi krokami. Już niebawem ujawniony zostanie gameplay z gry.


Śmiało można powiedzieć, że Far Cry jest jedną z najbardziej szanowanych marek Ubisoftu. Fani tej produkcji nieustannie wyczekują nowych wieści na temat szóstej odsłony gry.

Okazuje się, że produkcja zbliża się na rynek wielkimi krokami, a już niebawem, bo w piątek, zostanie ukazany gameplay z rozgrywki.

Kiedy i gdzie można obejrzeć rozgrywkę Far Cry 6?

Do tej pory społeczność miała okazje zobaczyć wyłącznie kinowe zwiastuny Far Cry 6. Deweloperzy nie ujawnili jeszcze żadnej rzeczywistej rozgrywki, jednak już jutro ulegnie to zmianie. Gra po raz pierwszy w ten sposób zostanie zaprezentowana 28 maja 2021 roku o godzinie 18:30 i będzie transmitowana na kanale YouTube oraz Twitch.

Nie wiadomo jakiej treści rozgrywka zostanie ujawniona, jednak gracze spodziewają się, że będą mogli zobaczyć kilka kluczowych aspektów gry. Być może deweloperzy zaprezentują również część nowych mechanik, jednak społeczność najbardziej jest ciekawa tego, jak rozgrywka różni się od swojego poprzednika – Far Cry 5.

Więcej informacji na temat tytułu zostanie ujawnione prawdopodobnie na wydarzeniu Ubisoft Forward, który będzie miał miejsce w przyszłym miesiącu.

DołączObserwuj
Więcej z Gaming