w

Piosenka z Wiedźmina 3 przeniesiona do Beat Sabera

Grosza daj wiedźminowi w swojej oryginalnej, angielskiej wersji została przeniesiona do najpopularniejszej gry VR – Beat Saber.


Serial Netflixa przedstawiający losy Wiedźmina szybko okazał się hitem. Dostrzegli to również gracze, którzy masowo powrócili do grania w Wiedźmina 3. Oprócz nich dołączyli się także posiadacze VR (Wirtualnej Rzeczywistości), którzy postanowili przenieść obecnie jedną z najpopularniejszych piosenek prosto do gry.

Beat Saber to jedna z najpopularniejszych produkcji na VR. Polega na przecinaniu „dźwięków” w postaci sześcianów w rytm muzyki.

Toss A Coin To Your Witcher

Beat Saber żyje tak naprawdę dzięki graczom. To oni dodają mnóstwo utworów i to za ich sprawą można bawić się najlepiej. Przykładem jest tu niemalże ekspresowe przeniesienie piosenki z Wiedźmina wprost do gry.

Piosenkę można pobrać i zainstalować stąd. Już na wstępie powiemy, że jest naprawdę przyjemna. Cały gameplay możecie zobaczyć na górze. Jeżeli posiadacie VR, to jednak z obowiązkowych pozycji do sprawdzenia. Ostrzegamy jedynie, że można się nieźle zmęczyć przy wymachiwaniu rękami.

VR staje się coraz popularniejszy, głównie ze względu na ogłoszone niedawno Half Life Alyx. Produkcję Valve, która ma stanąć na wysokości w przypomnieniu graczom, za co pokochali serię Half Life.

DołączObserwuj
Więcej z Gaming