w

Rainbow Six Siege nawiązuje współpracę z serialem Dom z papieru

Ciekawy ruch w świecie gier komputerowych.


Wydaje się, że mimo wszystko Fortnite otworzył kilka nowych drzwi. Epic Games nawiązało współpracę z wieloma markami, serialami i filmami. PUBG współpracowało z filmem Godzilla, a teraz Raibow Six Siege ogłosiło swój projekt z Domem z Papieru.

To pokazuje, że gry komputerowe coraz częściej wychodzą poza ten utarty schemat zamkniętych produkcji.

Rainbow Six Siege X Dom z papieru

W Banku dzieje się coś złego. Wzięto zakładnika, a teraz od Ciebie zależy zadbanie o jego bezpieczeństwo. Napad wciąż trwa, a atmosfera jest tak gęsta, że można ją kroić nożem.

Przed wami pierwszy owoc współpracy pomiędzy Rainbow Six: Siege oraz serwisem Netflix.

Zasady porwania

Wydarzenie Dom z Papieru to klasyczny mecz w trybie Zakładnik, gdzie drużyna atakująca i broniąca walczą ze sobą o przejęcie zakładnika przebranego w charakterystyczną maskę i czerwony kombinezon z serialu. Jeśli postanowisz grać jako Hibana lub Vigil zauważysz, że ta para operatorów ubiera się w identyczny sposób.

Pakiety

W czasie trwania wydarzenia do sklepu trafi pełen zestaw czterech przedmiotów zarówno dla Hibany, jak i Vigila i pozostanie w sprzedaży przez około rok.

Pakiet Porwanie Hibany zawiera uniform Czerwony Kombinezon, osprzęt głowy Rozzuchwalony, ozdobę Tokio oraz skórkę Mennica Królewska dla TYPE-89.

Pakiet Wspólnik Vigila zawiera uniform Czerwo