w

Reckful zawsze będzie żywy w sercach graczy i… Jako trener NPC Rogue w World of Warcraft

Blizzard złożył wspaniały hołd Reckfulowi. Uczynił go nowym NPC-trenerem łotrzyków w popularnej grze WoW-ie.


Po serii dramatycznych tweetów ogłoszono, iż Reckful zmarł w wyniku samobójstwa w wieku zaledwie 31 lat. Społeczność streamerów i World of Warcraft natychmiast zjednoczyły się, aby oddać szacunek Reckfulowi, który był czołowym graczem i streamerem WoWa.

Streamer najczęściej grał jako łotrzyk i zapewne właśnie z tego powodu stał się trenerem NPC dla Rogue w Cathedral of Light w nowym rozszerzeniu Shadowlands.

Trener Rogue, będący NPC, to łotrzyk o imieniu Reckful

Trener NPC Rogue o imieniu Reckful mówi:

I don’t train Assassination Rogues.

Odnosi się to do zbuntowanej mety z rozszerzenia Wraith of the Lich King. Reckful publicznie nie lubił mety łotrzyka, decydując się zamiast tego na kompilację Subtlety Rogue. W ten sposób udowodnił, że jest utalentowanym graczem, bez używania tego, co powszechnie uważano za lepszą konstrukcję w grze.

Sławni streamerzy, w tym Zach „Asmongold”, są wdzięczni Blizzardowi za takie wyrazy uznania dla Reckfula. Widok tekstu dialogowego „Miło było cię znowu zobaczyć” od NPC trenera Rogue przyprawił wielu graczy o dreszcze. Niektórzy nawet zaczęli płakać.

Jasna cholera, stary. Oto jest. Oto jest – powiedział Asmongold, gdy zbliżył się do NPC.

Streamer jednocześnie uświadomił sobie, iż Reckful również machał i wysyłał pocałunki w odpowiedzi na fale i serca wysłane w jego kierunku.

To tak cholernie fajne. Cieszę się, że Blizzard to zrobił. Naprawdę. Wiem, że to prawdopodobnie wiele znaczy dla masy ludzi.

Asmongold znany ze swojej kontrowersyjnej postaci, był ewidentnie wzruszony hołdem Blizzarda dla Reckfula.

DołączObserwuj
Więcej z Gaming