w ,

Ruined King nadchodzi? Tajemnicza zapowiedź i aktualizacja profili społecznościowych Riot Forge

Riot Games szykuje się do premiery Ruined King? Wiele wskazuje na to, że już niebawem będzie to miało miejsce.


Rok temu podczas gali The Game Awards 2019 deweloperzy Riot Games ogłosili, że pracują nad wydaniem nowego tytułu. Ma być nim Ruined King – gra osadzona w Runeterrze, czyli świecie League of Legends. Jak się możemy domyślić fabuła będzie dotyczyć Zniszczonego Króla, którego możemy skojarzyć z jednym z przedmiotów w LoLu – Ostrza Zniszczonego Króla. Z historii jednej z postaci Senny, możemy także uzyskać informację, iż postanowiła ona wraz z Lucianem odnaleźć tę postać.

Mój królu… długo na to czekałeś. Teraz nadeszła pora na twoją zemstę. Harrowing… nad całą Runeterrą. Poznają strach, cierpienie, ruinę. Poznają twoje imię. 

Po czym możemy spodziewać się nadchodzącej premiery tego tytułu?

Premiery tego tytułu możemy spodziewać się po podwyższonej aktywności Riot Forge w mediach społecznościowych. Studio zmieniło baner i biografię oficjalnych profili:

Co więcej możemy odnaleźć profile Riot Forge na Instagramie i Twitterze dla niemal każdego regionu na świecie.

Na oficjalne profile społecznościowe trafiła tajemnicza zapowiedź, która wręcz idealnie wpisuje się w klimaty ogłoszonej w ubiegłym roku produkcji:

Prawdopodobnie już niebawem nadejdzie premiera Ruined King. Warto również dodać, iż wszystkie tytuły Riot Forge, w tym właśnie Ruined King, będą tworzone przez inne studia, które otrzymają licencję od amerykańskiego dewelopera, a następnie zostaną wydane przez Riot Games. Nad “Zniszczonym Królem” pracuje Airship Syndicate.