w

Społeczność graczy narzeka na betę New World. “To nie jest gotowe do chole*y”

Część graczy jest pozytywnie nastawiona do New World, lecz część posiada mniej optymistyczny stosunek do produkcji.


Tytuł MMO od Amazona, New World, pomimo pewnych potknięć i opóźnień nieustannie zbliża się do daty swojej premiery. Część graczy zostało dopuszczonych do zamkniętych beta testów produkcji, które są dla niej pewnego rodzaju kamieniem milowym. Dzięki nim część osób jeszcze bardziej nie może doczekać się wydania tytułu, natomiast część ma do niej mniej optymistyczny stosunek.

Czy tytuł nie jest gotowy do publikacji już w przyszłym miesiącu?

Niektórzy wiążą bardzo duże nadzieje z New World, czego najlepszym przykładem jest Shroud. Są jednak osoby, które po beta-testach nie spoglądają n tytuł zbyt optymistycznym wzrokiem, a mowa tutaj chociażby o Asmongoldzie. W jednym ze swoich ostatnich filmów w serwisie YouTube zgodził się z opiniami innego krytyka i dopowiedział krótko – “Będę z wami szczery, New World nie jest, do chole*y, gotowy do wydania w przyszłym miesiącu.

Asmongold przede wszystkim zwrócił uwagę na niemałą ilość podstawowych problemów, które nadal są częścią New World. Mowa tutaj chociażby o mechanice handlu z innymi graczami, ruchach postaci i wzorcach ataku, progresja zadań, mechanika szybkiej podróży, brak optymalizacji, brak zawartości na wysokim poziomie w grze końcowej oraz plany Amazon dotyczące monetyzacji.

Tytuł na chwilę obecną posiada mnóstwo nierozwiązanych błędów oraz mnóstwo niewiadomych w przypadku części problemów.