w

Tibia po 25 latach przeżyje ogromną zmianę, na którą wszyscy gracze czekali. Nadchodzi “przełom”

Tibia ma swoje specjalne miejsce w polskiej społeczności gamingowej. Mimo tego, że wiele osób odeszło już dawno z Tibii, ta informacja i tak może być ciekawa.


Tibię kojarzą praktycznie wszyscy polscy gracze. Trudno spotkać kogoś, kto nigdy nie słyszał albo nie grał w Tibię. Teraz gra przejdzie sporą zmianę, której społeczność oczekiwała tak naprawdę od samej premiery.

Za tydzień Tibia zyska… dźwięki. Na oficjalnej stronie już pojawiła się huczna zapowiedź tego, czego należy się spodziewać. To na pewno wielkie wydarzenie w samej społeczności, choć zapewne większość już tak się przyzwyczaiła, że będzie w ogóle z tych dźwięków korzystać.

Dźwięki w Tibii

Na oficjalnej stronie pojawiła się zapowiedź dźwięków, na Youtube zaplanowano film premierowy. Oczywiście, że czeka na to stosunkowo mało osób, ale w końcu do premiery jeszcze kilka dni.

Czy wpłynie to jakoś szczególnie na popularność samej Tibii? Raczej nie. Kto miał zagrać, kto ma grać dalej, ten nie przejmuje się brakiem dźwięków lub ich dodaniem.

Tibia nadal ma swoja oddaną społeczność i co ciekawe, jest to gra, której popularność na Twitchu nie maleje, a wręcz ostatnio wzrasta. Oczywiście nie są to jakieś ogromne liczby, ale te 10 tysięcy widzów w peaku rzeczywiście jest.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Gaming