w

Ubisoft walczy z wyciekiem rozgrywki z Assasin’s Creed Valhalla i próbuje zablokować wszystkie filmy

Ogromny wyciek gameplayu z Assasin’s Creed Valhalla.


Niedawno do sieci trafił film przedstawiający około 30 minut rozgrywki z nowego Assasina od Ubisoftu. Materiał jest w bardzo słabej jakości, mechanika wygląda na drętwą, a wrogowie i NPC zachowują się dziwnie i tracą zainteresowanie graczem, na co skarżą się komentujący. Deweloperowi taki stan rzeczy nie za bardzo się podoba i stara się usunąć wszystko, co zostaje opublikowane.

Ujawnienie rozgrywki

Kilkadziesiąt godzin temu do internetu trafił film przedstawiający 30 minut rozgrywki z zapowiadanego Assasin’s Creed Valhalla. Społeczność po raz pierwszy mogła ujrzeć gameplay, którego wypuścić jeszcze nie zdecydowało się studio. O

pinie nie są jednak dobre, według oglądających gra wydaje się bardzo podobna do poprzednich części i Wiedźmina 3. Na filmie możemy dostrzec również wiele bugów, dziwną mechanikę postaci i mało rozgarniętych wrogów. Pamiętajmy jednak, że nie jest to ostateczna wersja, o czym przypomina jeden z głównych pracowników.

Zobaczyłeś jeden kolor i krzyczysz „To nie jest tęcza!!!”.

Oprócz krótkiego komentarza deweloper postanowił podjąć się walki z wyciekiem. Wideo opublikowane na streamable i YouTube znika, ale gracze nie dają za wygraną i robią reuploady, więc wcale nie tak trudno je znaleźć.

Oficjalny materiał będziemy mogli obejrzeć podczas 12 lipca około godziny 20:00 na streamie z Ubisoft Forward.