w

W IKEA znajdzie się 30 różnych mebli dla graczy. Kiedy i czego się spodziewać?

Wszystkie sklepy z gamingowymi biurkami, fotelami, czy akcesoriami dla graczy mają powód do zmartwień.


IKEA oficjalnie potwierdziła, że w przyszłym roku w jej ofercie znajdzie się około 30 różnych mebli i akcesoriów przeznaczonych dla graczy. Co to konkretnie oznacza? Najprawdopodobniej chodzi tutaj przede wszystkim o rozwiązania pokroju gamingowych biurek, foteli, półek na konsole i wszystkiego tego, co oferują internetowe sklepy.

30 mebli to naprawdę spora ilość. Zapewne wchodzą w to takie rzeczy, jak trzymanie kabla myszki, może uchwyt do mikrofonu etc.

Kiedy się tego spodziewać?

Całość jest efektem współpracy pomiędzy IKEA, a ASUS ROG. Co ciekawe,z oficjalnej strony producenta zniknęły zdjęcia przedstawiające biurka tworzone przez użytkowników. Było tego całkiem sporo, a teraz pokazuje się po prostu błąd.

Póki co wszystkie komunikaty odnośnie tej współpracy są typowymi marketingowymi hasłami, przygotowane we współpracy z profesjonalnymi graczami etc. Wszystko okaże się dopiero w 2021 roku, kiedy to pierwsze produkty trafią na chiński rynek.

Dzisiaj wiadomo tyle, że IKEA chce zaangażować się w tworzenie rozwiązań dla graczy tak samo pecetowych, jak i tych konsolowych. Można więc założyć, że biurka to pewniak podobnie, jak szafki pod konsole, czy telewizory typowo przygotowane dla osób, które chcą zmieścić tam wiele kabli i całość podświetlić za pomocą ledów.