w

Wyciekła pełna mapa Forzy Horizon 5. Dostępne są zrzuty ekranu, wszystko, co trzeba wiedzieć

Forza Horizon 5 coraz bliżej. Wyciekły zrzuty ekranu pełnej mapy gry wyścigowej.


Forza Horizon 4 jest grą z 2018 roku, a nadal cieszy się sporą popularnością. Zdecydowanie jest to jeden z najlepszych tytułów, który umożliwia pościganie się samochodami marzeń dla niejednego fana motoryzacji.

Przez ten okres deweloperzy uchylili rąbka tajemnicy na temat ogólnej mapy, jednak dopiero ten przeciek pozwala zobaczyć, jak będzie wyglądać w swej całej okazałości.

Kiedy zobaczymy nową odsłonę Forzy Horizon?

Deweloperzy Forzy Horizon trzymali się dość stabilnego cyklu rozwoju swojej serii. Co dwa lata wypuszczali kolejną odsłonę gry od 2012 roku, zatem piąta część w domyśle powinna trafić na sklepowe półki w 2020 roku.

Niestety, z racji problemów, które wynikły w tym okresie, a przede wszystkim pandemii – gra zostanie wydana dopiero w 2021 roku. Póki co nieznana jest szczegółowa data wydania, lecz sporo mówi się o listopadzie.

Jak prezentuje się mapa w Forza Horizon 5?

Społeczność Forza Horizon ma coraz lepszy obraz tego, jak będzie wyglądała piąta odsłona produkcji, zwłaszcza że z czasem pojawia się coraz więcej przecieków na temat gry. Póki co nic nie zostało oficjalnie potwierdzone na temat mapy czy samochodów, lecz ostatnie zrzuty ekranu sugerują, że miejscem akcji będzie Japonia.

Poniższe zrzuty ekranu mają pochodzić od informatora z Microsoftu. Prezentują drogi wijące się między innymi przez górę Fudżi, Jokohamę, Kanagawę oraz Gunmę.

W chwili obecnej powyższe przecieki nie są potwierdzone, jednak wydają się być niezwykle rzetelne. Japonia byłaby niesamowitym miejscem dla produkcji tego typu. Gęste, miejskie krajobrazy i dla odmiany spokojne, wiejskie drogi boczne to naprawdę idealne rozwiązanie.