w

Beta Tom Clancy’s XDefiant – połączenie Call of Duty z Overwatch, Apexem. Jak się zapisać?

Reklama

Ubisoft ogłosił właśnie swoją odpowiedź na Call of Duty. Produkcja póki co jest porównywana klasycznie z Overwatchem czy Apexem.


Wszystko, co ma umiejętności automatycznie jest porównywane z Overwatchem. Nawet, jeżeli dana gra ma z nim niewiele wspólnego. Wszyscy pamiętamy, jak ludzie ogłaszali Valoranta konkurentem właśnie OW. Finalnie okazało się, że te dwie produkcje więcej dzieli, niż łączy.

Podobnie może być z Tom Clancy’s XDefiant, to darmowa produkcja stawiająca na frakcje. Sprowadza się to po prostu do FPS’a z umiejętnościami. Można to więc porównać z kilkoma największymi grami na rynku.

Jak się zapisać do bety?

Reklama

Tom Clancy’s XDefiant to ciekawa propozycja Ubisoftu, która może nieco namieszać. Wiadomo, że Ubi lubi angażować do swoich promocji swoich produktów streamerów, więc za jakiś czas ten nowy PFS zapewne przejmie na chwilę Twitcha.

Można się spodziewać, że ponownie Ubi wykorzysta system dropów, choć na ten moment jeszcze tego nie potwierdzono. Zapisy odbywają się bezpośrednio na oficjalnej stronie – KLIK

https://playxdefiant.com/

Video

Do czego się tak właściwie zapisujecie? Do „wczesnych faz testów”. Produkcja nadal jest w trakcie tworzenia, ale najwidoczniej deweloperzy są gotowi na stworzenie listy zainteresowanych.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Gry