w

Jak oglądać streama Night City Wire, na którym będą pokazane bronie i wybory życiowe w Cyberpunk 2077

CDPR oficjalnie zapowiedziało drugi stream „Night City Wire”.


Wszyscy z wypiekami na twarzy czekają na kolejną dawkę gameplayu i informacji od ekipy pracującej nad Cyberpunkiem 2077. Poprzedni stream odbył się już dłuższy czas temu, bo 25 czerwca. Wówczas zobaczyliśmy między innymi nowy zwiastun i kawałek rozgrywki.

Oficjalnie potwierdzono już, że nadchodzi drugi stream, który odbędzie się 10 sierpnia o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Jak i gdzie oglądać?

Podczas transmisji deweloperzy skupią się na dwóch elementach. Pierwszym mają być dostępne w grze bronie, drugim natomiast wybory życiowe i to, w jaki sposób będą one wpływać na fabułę i rozwój akcji.

Sama transmisja będzie miała miejsce na oficjalnym kanale Twitch, choć zapewne prezentacja zostanie też umieszczona na Youtube. Stream rozpocznie się nieco wcześniej z końcowym odliczaniem.

Razem z prezentacją w mediach społecznościowych mogą wyjść dodatkowe screenshoty, więc warto obserwować oficjalny profil gry. Premiera gry była kilkukrotnie przekładana, natomiast teraz oficjalnym terminem wydania Cyberpunka jest 19 listopad 2020 roku.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Gry