w

Kiedy kolejne wyprzedaże na Steam w 2020 roku? Nie trzeba będzie zbyt długo czekać

W tym roku czekają nas jeszcze trzy wyprzedaże Steam. To świetna okazja, by złapać wyjątkowe zniżki na popularne tytuły.


Na szczęście dla graczy szukających ciekawych ofert, w tym roku nadchodzą trzy wyprzedaże Steam. Dzięki Steam.db już teraz znane są wszystkie daty. Oczywiście, największa i najsłynniejsza w tym roku wyprzedaż miała miejsce latem bieżącego roku, jednak jeszcze w tym roku będą miały miejsce inne okazje, których nie należy przegapić.

Jakie są daty kolejnych wyprzedaży na Steamie?

Już od 29 października rozpocznie się coroczna Halloweenowa promocja, która potrwa do 2 listopada. Valve zwykle oferuje wtedy swoim użytkownikom duże zniżki na gry, które zbiegają się z upiornym sezonem. Społeczność może spodziewać się przede wszystkim zniżek na horrory, ale mniejsi deweloperzy często korzystają z możliwości zaprezentowania swoich własnych,  przerażających produkcji.

Następną na liście będzie jesienna wyprzedaż, która potrwa od 25 listopada do 1 grudnia. Podobnie, jak w poprzednich latach, najprawdopodobniej będzie to ogólna wyprzedaż z szeroką gamą gier dostępnych po obniżonych cenach.

Kolejne duże okazje z pewnością pojawią się na Święta Bożego Narodzenia, czyli od 22 grudnia do 5 stycznia. Jest to wyprzedaż zimowa, podczas której prawdopodobnie będziemy mogli dodatkowo zbierać tokeny, punkty lub waluty Steam Points.

Tak czy inaczej, jeszcze w tym roku gracze będą mieli kilka interesujących okazji, na “upolowanie” wymarzonych gier w przystępnej cenie.

DołączObserwuj
Więcej z Gry