w

Marvel Rivals. Data wydania, czy za darmo. Nowa konkurencja Overwatch

Marvel Rivals to nowa, nadchodząca produkcja, która już jest bardzo mocno porównywana z Overwatch, czy Paladins. Z resztą wydaje się, że słusznie.


Marvel Rivals sądząc po samym zwiastunie czerpie pełnymi garściami tak samo z Overwatcha, jak i Paladins. Społeczności obu tych produkcji znajdą w zwiastunie Rivals sporo cech wspólnych z ich ulubionymi tytułami.

Póki co opinie są mieszane. Jedni już zapowiedzieli pogromcę Overwatcha, co przy obecnym stanie produkcji Blizzarda nie byłoby jakieś szczególnie ciężkie, drudzy natomiast zwracają uwagę na średnio dynamiczną rozgrywkę.

Pomysł na grę jest stosunkowo prosty. Wykorzystać to, co daje Marvel i stworzyć produkcję w stylu hero shootera. Wszystko podzielone na sezony, podczas których mają wychodzić nowe postacie.

Marvel Rivals za darmo

Reklama

Marvel Rivals będzie produkcją darmową, zawierającą oczywiście płatne elementy. Model biznesowy ma być podobny do Valoranta, czy właśnie Overwatcha. Sprawdza się to na rynku, więc trudno się dziwić, że twórcy poszli w tym kierunku.

Marvel Rivals data wydania

Oficjalnie data wydania nie jest znana. Jedyną poszlaką jest oficjalny serwer Discord, na którym poinformowano, że:

„Gra jest obecnie w fazie rozwoju i na razie data premiery nie jest ustalona”

Może to oznaczać dosłownie wszystko, natomiast już gdzieś tam pojawiły się mniejsze i większe przecieki, że może to być kwestia kilku miesięcy.

Póki co trzeba się zadowolić filmem z rozgrywki. A ta jest bardzo podobna do tytułów istniejących na rynku lub tych, którzy się poddały. Dwie drużyny, szóstka graczy i postacie z umiejętnościami.

Video

Za grę odpowiada tak samo Marvel, jak i NetEase. Według opisów produkcja będzie bardziej rozbudowana, niż może się wydawać. Gracze mają mieć możliwość niszczenia otoczenia, zmiany terenu, by zyskiwać na tym odpowiednią przewagę.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Gry