w

Marvel Rivals kiedy beta, kiedy premiera, kiedy alpha?

Produkcja Marvel Rivals jest grą, która albo wyjdzie genialnie, albo jej żywot skończy się po 2 tygodniach.


Pokazany zwiastun napawa… Niepewnością. Najlepiej niech świadczy o tym reakcja chociażby popularnego streamera xQc, który widząc co się wyprawia robił tego typu miny:

Wiadomo, że to właśnie streamerzy są dzisiaj bardzo ważnym elementem każdej premiery tego typu produkcji. Finalnie xQc przyznał, że Marvel Rivals wygląda całkiem spoko i ma potencjał. Choć faktycznie niektóre umiejętności wydają się być trudne do sensownego zbalansowania.

Marvel Rivals beta, alfa

Reklama

Według nieoficjalnych informacji Marvel Heroes ma otrzymać swoją betę w tym roku, natomiast alfa i jej termin jest potwierdzony. To maj 2024. Daty premiery nikt nie próbuje póki co obstawiać, bo wiadomo, że dzisiejsze produkcje niekiedy są w becie dosłownie latami.

Zamknięta alfa odbędzie się w maju 2024. Dostęp do niej będzie ograniczony. Nie wiadomo, w jaki sposób będzie można się zapisać.

W teorii film mówi o zapisaniu się już teraz, ale jedyne co da się zrobić, to dodać tytuł do listy życzeń na Steamie. Produkcja ma być dostępna także na Epic, więc pewnie jedna z tych dwóch platform wykupi sobie pierwszeństwo.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Gry