w

Nowa konsola Xbox Series X sama się zapala? Polscy gracze pokazują, jak to wygląda

Nowa konsola Microsoftu może mieć spory problem, o którym donoszą także Polacy.


Xbox Series X ma ogromny problem, którego mało kto się spodziewał. Gracze na całym świecie, również w Polsce informują, że ich konsole zaczynają się dymić. “Po kilku minutach od pierwszego uruchomienia, z urządzenia zaczyna wydobywać się dym.” – czytamy we wpisach na Twitterze.

Początkowo sądzono, że jest to jakaś akcja marketingowa konkurencji, ewentualnie mem, czy zwyczajnie fake, natomiast pojawiają się kolejne filmy, również od polskich graczy. Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy faktycznie sytuacja jest prawdziwa.

Nowy Xbox się pali

Arek oznacza na Twitterze XboxPL i prosi o pomoc. Jak pisze, po minucie, dwóch użytkowania pojawił się dym.

Podobne sytuacje mają miejsce na całym świecie. Trudno powiedzieć, jaki procent kupujących dotknął ten problem i czy konsola jest w stanie zapalić się sama, przykładowo po pójściu do pracy, czy szkoły. Nie ma także jednoznacznego potwierdzenia, że na pewno sytuacja jest prawdziwa. W sieci jest kilka filmów z “dymiącym Xboxem”, natomiast nie da się zweryfikować ich prawdziwości.

Video

Arek, którego film jest obecnie najpopularniejszy odpiera wszelkie ataki na jego osobę pisząc, że sytuacja zdarzyła się naprawdę.

Jeżeli jest to fake, to można się spodziewać ogromnych konsekwencji finansowych. Jeżeli prawda, wówczas Microsoft może mieć spore problemy.

DołączObserwuj
Więcej z Gry