w

Bardzo ważna wiadomość od Rockstara dla wszystkich, którzy czekają na GTA 6

Rockstar przekazał ważną wiadomość dla wszystkich, którzy oczekują czegoś więcej, niż aktualizacji do GTA Online.


GTA Online i cykl wydawniczy kolejnych dodatków pozwoliły graczom sądzić, że tak właśnie będą wyglądały kolejne lata w wykonaniu Rockstara. Czyli dodawanie kolejnej zawartości do gier Online bez żadnych nowych produkcji singleplayer.

Nikomu nie trzeba mówić, że gracze byli z tego faktu niezbyt zadowoleni. Narzekali szczególnie ci, którzy chcieli zobaczyć kolejną część Grand Theft Auto.

Rockstar uspokaja wszystkich czekających

Do tej pory nie było okazji, by porozmawiać bezpośrednio z Rockstarem. Teoretycznie były jakieś wskazówki, ale nigdy nie padło wprost żadne zapewnienie, że studio nadal jest zainteresowane opowiadaniem historii w grach dla pojedynczego gracza.

Okazję do zapytania o tę kwestię miał serwis “gq-magazine.co.uk”, który wprost spytał, czy Rockstar będzie jeszcze kiedyś zabierał się za grę singleplayer.

Słowo “Absolutnie” mówi chyba wszystko, jeżeli chodzi o GTA 6 i inne produkcje, jakie mógłby wydać jeszcze Rockstar. To teoretycznie bardzo mała wiadomość, która nie jest żadną deklaracją, ani potwierdzeniem trwających prac nad 6 częścią Grand Theft Auto.

Użytkownicy Reddita zwracają również uwagę na inną kwestię. Rockstar będzie chciał wprowadzać coraz więcej elementów singleplayer także do wersji multiplayer. W rozmowie pada bowiem zdanie:

“Wydaje mi się, że dostrzegasz w trybie Online fakt, że w przyszłości będziemy chcieli dodawać do niego więcej treści dla pojedynczego gracza”

Istnieje więc szansa, że kolejne dodatki do GTA Online będą posiadały jeszcze więcej fabuły, a wraz z wydaniem “szóstki” ilość tego typu contentu tylko się zwiększy.

Póki co nastroje wśród osób czekających na GTA 6 są w miarę dobre. Choć nigdy nigdzie nie padło potwierdzenie trwających prac, to wszystkich uspokoiła premiera Cyberpunka 2077. Ta udowodniła, że jednak czasem warto dłużej poczekać, niżeli przeżywać duże rozczarowanie.