w

GTA 6: Aktorzy głosowi podkręcają atmosferę

Kolejne plotki dotyczące GTA 6. Wzbudzili je aktorzy podkładający głos Franklina i Michaela z GTA 5


W ostatnim czasie sytuacja wokół GTA 6 staje się napięta. Z dnia na dzień plotki o kolejnej części gry z serii Grand Theft Auto docierają coraz częściej, natomiast twórcy nie potwierdzili jeszcze oficjalnie o rozpoczęciu prac nad takową produkcją. Tym razem powody do plotek dali aktorzy użyczający głosu Michaelowi De Sancie oraz Franklinowi Clintonowi.

Szósta część staje się najbardziej wyczekiwaną częścią GTA

Całkiem prawdopodobne, że twórcy celowo bawią się z nami w kotka i myszkę, dopuszczając do niewielkich wycieków i plotek, a nie potwierdzając oficjalnych prac nad grą. Wszystko po to, ażeby gra zrobiła jeszcze większe wrażenie na fanach i by mówiono o niej długo przed premierą. Najnowszą z plotek jest, jakoby niektóre osoby w przeszłości pracujące z Rockstar, mieli ponownie wziąć udział w tworzeniu kolejnej części gry.

Nie zaczynajcie plotek o GTA, to “FBF” – napisał na swoim Instagramie Shawn Fonteno. Nie musiał długo czekać na odpowiedź swojego kolegi, który podkładał głos Michaelowi – Potwierdzono powstanie GTA VI. DLC potwierdzono. Potwierdzono jet pack. Potwierdzono mapę szóstki na Księżycu – zakończył prześmiewczo Ned Luke.