w

Najpopularniejszy leaker uspokaja. GTA 6 powstaje, ale nie pojawi się w najbliższej przyszłości

Ilość plotek i informacji odnośnie GTA 6 jest już tak duża, że trudno za tym nadążyć.


GTA 6 to pewien ewenement. Rockstar nigdy nie potwierdziło, że pracuje nad kolejną częścią Grand Theft Auto, a mimo tego, “szóstka” jest jednym z najgorętszych tematów w społeczności GTA.

Nic dziwnego, choć deweloperzy nigdy się nie przyznali, to dawali graczom oczywiste podpowiedzi, korzystając chociażby z lokalizacji na mapach Google. Plotek było jednak tak dużo, że najpopularniejszy leaker w końcu wypowiedział się odnośnie tego, co wie.

Czego dowiedzieli się gracze?

Yan2295 to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych leakerów, który wielokrotnie trafnie opisywał to, co ma się pojawić w GTA. Posiada on ogromne zaufanie społeczności i cieszy się zasłużoną renomą. W skrócie, jeżeli coś pisze, to najprawdopodobniej jest to prawdą.

To właśnie z tego powodu gracze zasypywali go pytaniami odnośnie GTA 6. Jeżeli ktoś miał faktycznie coś wiedzieć, to byłby to Yan2295. Leaker najwyraźniej miał dość ciągłych zaczepek i postanowił napisać, co wie.

Z krótkiego wpisu dowiadujemy się, że prace nad GTA 6 naprawdę trwają. Następna część niestety nie pojawi się w najbliższym czasie. To już może znaczyć praktycznie wszystko: Nie w tym tygodniu, nie w tym miesiącu czy nawet nie w tym roku.

Graczom to jednak wystarczyło. Jest to jednocześnie pierwsze tak pewne potwierdzenie trwających prac. Póki co w temacie pewnie zapanuje większa cisza aż do momentu, gdy Rockstar ponownie będzie wydawało coś do GTA 5. Wtedy praktycznie zawsze studio wywołuje jakieś poruszenie w temacie “szóstki”, by jeszcze bardziej zainteresować społeczność nowymi dodatkami do poprzedniej części.