w

Nowy easter egg Rockstara wprost nawiązuje do GTA 6. Gracze nie mają żadnych wątpliwości

Wszyscy mają już dość przecieków i plotek na temat GTA 6. Nie można jednak przejść obojętnie obok nowego easter egga, który pochodzi już wprost od Rockstara.


Rockstar ani razu nie wypowiedział się w sprawie GTA 6 w taki sposób, by wyjaśnić kwestię kolejnej części raz na zawsze. Podejrzewa się, że wszystkie siły zostały skupione wokół GTA Online, które coraz bardziej się rozwija i które według plotek ma w przyszłości otrzymywać kolejne wyspy, nowe miasta i zadania.

To nie zmienia faktu, że w sieci nadal jest ogromna liczba osób, które czekają na jakiekolwiek informacje o GTA 6, a nie wersji Online.

Nowy easter egg na nowo budzi emocje

W najnowszym zwiastunie GTA Online umieszczono tajemniczy ciąg liczb. Szybko okazało się, że wcale nie jest on przypadkowy. Są to bardzo konkretne koordynaty, prowadzące do bardzo konkretnego miejsca na ziemi.

Po wyszukiwaniu liczb oczom graczy ukazał się znak, który nie pozostawia żadnych złudzeń. To zwyczajnie “VI”. Rockstar nie mógł zrobić tego przypadkowo. Na pewno ktoś poświęcił na to swój czas, w końcu znalezienie czegoś takiego nie jest wcale proste.

Graczy na ten trop naprowadził najbardziej youtuber “West Highland Productions”, którego materiał idealnie obrazuje, o co tutaj tak naprawdę chodzi.

Pytanie, co to konkretnie oznacza i dlaczego deweloperzy bawią się w ten sposób z graczami. Z jednej strony dementowanie plotek, omijanie tematu, z drugiej easter egg z “VI”.