w

Pewne źródło informuje, jaki będzie główny motyw GTA 6 i na czyjej historii się oprze

Bloomerg potwierdza, że w GTA 6 będzie można wcielić się w jedną z dwóch postaci.


Od razu napiszemy to, co najciekawsze – nadal nie potwierdzono daty premiery. Wszystkie te informacje o datach bazują na przewidywaniach analityków. Nigdzie, nawet w przeciekach nie udostępniane są żadne sensowne daty. Wszyscy posługują się określeniami “za kilkadziesiąt miesięcy”, czy “za jakiś czas”.

Te kilkadziesiąt miesięcy to oczywiście kilka lat. Według wspominanych analityków, na których powołuje się nawet Bloomerg, GTA 6 miałoby wyjść gdzieś pomiędzy 2023, a 2024 rokiem.

Historia inspirowana Bonnie i Clyde

Nieoficjalnie Bloomerg pisze o tym, że gracze dostaną wybór pomiędzy dwoma postaciami i ich historią. Całość ma być inspirowana Bonnie i Clyde, natomiast miejscem akcji ponoć będzie fikcyjna wersja Miami.

Spoko, ale to już słyszeliśmy. Nowością w tych przeciekach jest to, że faktycznie po raz pierwszy od GTA 1 gracze będą mieli szansę zagrać fabułę żeńską postacią. Wiele osób się pewnie ucieszy, ale nadal brakuje jakichś sensownych konkretów.

Fajną informacją jest fakt, że GTA 6 ma być aktualizowane jeszcze po premierze. Jest więc szansa nie tylko na tryb online, ale na kolejne dodatki, czy model podobny do Cyberpunka 2077, gdzie aktualizacje wychodzą co kilka miesięcy i zmieniają w jakiś sposób rozgrywkę.