w

Project Americas, czyli GTA 6? Wyciekły interesujące informacje na temat kolejnej części serii

Według przecieków powstaje kolejna część serii GTA. Jej kryptonim to Project Americas.


W sieci krążą przecieki informacji na temat Grand Theft Auto 6. Według nich deweloperzy Rockstar Games pracują nad szóstą częścią tej produkcji i nosi ona kryptonim Project Americas.

Cała akcja ma rozwijać się w Vice City, a także nowej lokalizacji leżącej w Ameryce Łacińskiej. Jest szansa, że zobaczymy również Liberty City, lecz nie będzie to otwarty świat.

\

Co jeszcze wiemy o Project Americas?

Zgłębiając przecieki na temat Project Americas możemy dowiedzieć się o zarysie fabuły, jaki zobaczymy w grze. “Szóstka” ma umożliwić nam wcielenie się w barona narkotykowego o imieniu “Ricardo”, który jednocześnie jest policjantem pod przykrywką. Podobnie jak w GTA 5, Project Amercias ma zaoferować nam możliwość korzystania również z innych postaci.

Początkowo mamy zajmować się przemytem kokainy z Vice City do południowoamerykańskiego obszaru, a następnie nawiązać kontakty ze znaczącymi baronami narkotykowymi.

Sporą ciekawostką jest informacja, według której upływ czasu ma zmieniać wygląd budynków, a także wprowadzać do gry nowe pojazdy. Jednocześnie starsze samochody mają stawać się coraz droższe ze względu na to, że będą klasykami. Istotną rolę ma odgrywać także pogoda, gdyż miasta będą musiały borykać się z huraganami i powodziami.

Bardziej realistyczne mają być również kamizelki kuloodporne, które będą widoczne na naszej postaci. Nie będzie również możliwości przechowywania całego arsenału zbrojnego w kieszeni.

Nie wiadomo czy powyższe informacje są tylko kolejną zarzutką dla fanów, którzy nie mogą doczekać się oficjalnych wieści na temat “Szóstki” czy też faktycznie są to rzetelne informacje. Warto zauważyć, że Rockstar bardzo dobrze chroni swoje tajemnice, ponieważ prawie żaden z przecieków na temat GTA 5 nie miał pokrycia w rzeczywistości, dlatego i w tym wypadku warto spojrzeć na sytuację z przymrużeniem oka.