w

Przełomowe informacje o GTA 6, Mafia 4 i Rockstarze na konferencji prasowej dla inwestorów

Konferencja prasowa dla inwestorów przyniosła nowe informacje dla samych graczy.


Kolejna konferencja prasowa przyniosła kilka ciekawych informacji na temat planów Take-Two. Przypomnijmy, że jest to właściciel Rockstar Games, razem z sześcioma pododdziałami.

Najważniejszą wiadomością jest ta o nowych zapowiedziach w kolejnych miesiącach.

Najważniejsze informacje z konferencji prasowej

Dowiadujemy się między innymi, że w ciągu następnych pięciu lat pojawi się “kilka” dużych gier z największych franczyz. Można się tutaj domyślać, że mowa między innymi o Grand Theft Auto. Jak czytamy, odejście Dana Housersa nie wpłynęło na działalność Rockstara, co na pewno jest dobrą wiadomością dla wszystkich zaniepokojonych fanów studia.

Hangar 13 pracuje nad nowym tytułem AAA, prawdopodobnie chodzi tutaj o kolejną odsłonę Mafii. Zostało to ogłoszone osobno z innymi grami, co podnosi szansę na równoległe powstawanie GTA 6.

Finalnie otrzymaliśmy również informację o tym, że w kolejnych miesiącach pojawi się duże, wyczekiwane ogłoszenie następnej gry AAA. Cieszą również słowa o obecnej sytuacji Take Two:

Obecny plan rozwoju jest najbardziej różnorodny i ambitny, niż kiedykolwiek wcześniej.

Trudno powiedzieć, kiedy zobaczymy efekty prac. Na pewno gracze mogą się spodziewać Mafii 4 i być może GTA 6. Szykują się dwa nowe ogłoszenia, dwóch osobnych produkcji.