w

Take-Two wywiera presję na Rockstarze, by szybciej wydali gry. GTA 6 przyspieszy?

Nowe informacje wskazują na to, że premiera GTA 6 może zostać przyspieszona.


W sieci pojawiły się nowe informacje, tym razem niepochodzące z żadnych przecieków. Chodzi o informację odnośnie Take-Two, producenta, który posiada między innymi Rockstar Games.

Według ogólnie dostępnych informacji, Take-Two ma wywierać coraz większy nacisk na twórców serii Grand Theft Auto.

Przyspieszenie tworzenia gier?

Jak wskazuje SWEGTA na Twitterze, Take-Two ma wywierać coraz większą presję na Rockstarze, by ten wydawał swoje produkcje szybciej.

Ma to dotyczyć między innymi gier z serii GTA, ale także Red Dead. Nie wiadomo natomiast, jak to wpłynie na ewentualną premierę kolejnej części Grand Theft Auto.

CD Projekt RED ze swoimi produkcjami pokazuje, że nie warto się spieszyć. Studio nie chcąc powtórki z bugami w Wiedźminie 3 zdecydowało się przesunąć premierę Cyberpunka 2077 o kilka miesięcy. Czy aby na pewno naciski na twórców GTA nie odbiją się czkawką, jeżeli chodzi o jakość?

Gracze wprost mówią, że spokojnie poczekają. Wolą gotowy produkt, zamiast na szybko wydanej produkcji z wieloma błędami. Z drugiej strony panowie w garniturach nie zawsze rozumieją proces powstawania gry i chcą jak najszybciej zobaczyć zwrot zainwestowanych pieniędzy.

Póki co nie ma żadnych oficjalnych informacji odnośnie GTA 6. Wszystkie dotychczasowe doniesienia bazują na przeciekach i plotkach. Być może to się zmieni w kilku następnych miesiącach. Przypomnijmy, że oferty pracy od Rockstar sugerowały, że studio poszukuje osób do nagrywania zwiastunów w niezapowiedzianej jeszcze grze.