w

W GTA 6 znajdzie się coś, co jest nielegalne w 39 stanach. Co mówi wskazówka od znanego leakera?

W sieci pojawiła się bardzo ciekawa wskazówka na temat GTA 6.


Wszystkie informacje o GTA 6 pochodzą albo z niedopowiedzeń Rockstara, planów Take-Two, lub właśnie z przecieków. Tym razem mamy do czynienia z kolejnym wyciekiem, a raczej wskazówką od osoby, która jest stosunkowo znana w branży.

To chyba pierwszy raz, gdy jakaś wiadomość o kolejnej części Grand Theft Auto nie jest wyciągnięta z anonimowego konta na Twitterze, Reddicie, czy 4chanie.

Co nowego wiadomo o GTA 6?

Użytkownik Twittera znany pod nickiem “foxygames_uk”, publikujący mnóstwo informacji o kolejnej generacji konsol napisał na swoim profilu bardzo ciekawą wiadomość. Pierwsza dotyczy tego, że produkcja Rockstara “robi niesamowite rzeczy z ultra szybkim SSD”, druga:

“… nielegalne w 39 stanach”

Więcej informacji ma się ponoć pojawić w momencie wypuszczenia GTA 5 na konsole Playstation 5. Wstępna data wiadomości to 2021 rok.

Co jednak z tego wszystkiego wynika? Informacja o 2021 roku jest dość jasna i raczej nie jest to nic nowego. Wielokrotnie można było usłyszeć, że Rockstar wypuści informacje o “szóstce” dopiero po dopięciu wszystkiego z następną generacją konsol.

Ciekawsza jest jednak wskazówka o stanach. Jak czytamy na Reddicie, może to być odwołanie do używek, jakie zostały zalegalizowane w 11 stanach.

Idąc dalej:

“To może oznaczać, że gra będzie osadzona w obecnych czasach, ponieważ legalizacja marihuany nastąpiła dopiero w ostatnich latach.”

Coraz więcej świadczy o tym, że rzeczywiście GTA 6 może nie być wcale powrotem do przeszłości, a reprezentacją obecnych czasów.