w

Ciekawa ucieczka Neeko przed przeciwnikami w LoLu. Takie sytuacje zdarzają się tylko w niskich rangach

Riot Games

Ucieczka Neeko przez pół mapy w LoLu. Nikt nie był w stanie jej zlikwidować.


Gracze League of Legends często publikują swoje najciekawsze akcje. Wiele z nich zdarzało się już wielokrotnie i nie budzą takiego podziwu, szczególnie wśród starczych graczy. Tym razem gierka w silverze zaskoczyła wszystkich.

Rzadko dochodzi do sytuacji, gdzie przeciwnik z małą ilością zdrowia jest w stanie wykiwać całą  drużynę. Potrafi to Neeko z niskiego srebra, a klip z ucieczki rozszedł się viralem.

Neeko vs wszyscy

W Lidze istnieje wiele postaci mogących z łatwością wydostać się z pułapki. Na przykład wystarczy grać Talonem i przeskoczyć kilka ścian. Dobrze radzi sobie także Qiyana, dzięki zatrzymywaniu goniących ją wrogów na rzece, skakaniu przez ściany i ukrywaniu się w krzakach.

Tym razem chodzi natomiast o Neeko. “Jaszczurka” może znikać i klonować się, ma też tarcze i dobrego CCka. Te umiejętności pozwoliły redditorowi o nicku JafieKitten na stworzenie viralowego klipa ze swojej ucieczki. Przez niecałą minutę, mając zaledwie ułamek HP, ogrywał starających dopaść go wrogów.

Wpis w niespełna 15 godzin polubiony został ponad 5500 razy. Komentujący przyznają, że akcja jest naprawdę dobra i z pewnością podniosła ciśnienie przeciwnikom. Dodatkowo gracze zastanawiają się, z jakiego powodu Lux nie użyła ponownie swojego “E” wykańczając kameleona. Warto jednak zaznaczyć, że akcja miała miejsce w niskiej dywizji silvera.