w

Co będzie można odblokować w zbliżającym się do League of Legends Emporium Esencji?

Jak prezentuje się lista zawartości najnowszego Emporium Esencji z LoLa?


Sklep, w którym można zakupić przedmioty kosmetyczne i różne inne dodatki za Niebieska Esencję to coś, na co czeka wielu graczy League of Legends. Do gry regularnie powraca tak zwane Emporium Esencji, które pozwala na odblokowywanie przedmiotów (w tym m.in. ikonek, emotek czy chrom) za darmową walutę.

Wielu fanów LoLa zbiera NE, ponieważ mają już wszystkich bohaterów (lub nie planują odblokowywać kolejnych), więc pojawienie się Emporium jest świetnym momentem na zaopatrzenie się w większą liczbę dodatków kosmetycznych.

Każda kolejna edycja sklepu nieco różni się od poprzedniej. Jak wygląda lista przedmiotów, które będzie można odblokować tym razem? Ile kosztują poszczególne z nich?

Emporium Esencji w LoLu

Emporium Esencji powraca do League of Legends dwa razy w każdym sezonie – w jego połowie oraz pod sam koniec. W tym roku sklep pojawi się już niedługo, choć oficjalnie nie podano konkretnej daty.

Co ciekawsze, będzie to pierwsze Emporium, które obejmie nową walutę – Mityczną Esencję. Jakiś czas temu Rioterzy potwierdzili, że ME zastąpi Gemstone’y, które wcześniej można było odblokować w pakiecie z ikonką (zobacz: Czy nową Mityczną Esencję będzie można kupić za NE? Riot odpowiada co planuje).

Tak prawdopodobnie będzie wyglądała tegoroczna lista dostępnych przedmiotów:

1 500 NE losowa ikonka (nie zawiera ikonek z mini serii)
2 000 NE chroma
2 500 NE losowa ikonka z serii mini
4 900 NE losowa skórka totemu
6 000 NE ward Essence Collector
50 000 NE emotka Make It Rain
50 000 NE Mityczna Esencja + ikonka Gemstone Knight
75 000 NE emotka Moneybags
75 000 NE Mityczna Esencja + ikonka Gemstone Prince
100 000 NE Mityczna Esencja + ikonka Gemstone King
150 000 NE skórka URFWick

Część graczy uważa, że najbliższe Emporium trafi do gry w aktualizacji 12.10, czyli w kolejnym patchu, który przypada na 25 maja 2022 roku.