w

Czy warto oglądać Worldsy w LoLu dla dropów? Ile gracze otrzymali już nagród?

Riot Games

Ilość dropów otrzymanych przez oglądających Worldsy 2021.


Deweloperzy podczas obecnych Mistrzostw Świata 2021 po raz kolejny postanowili, że włączą dropy, czyli możliwość zdobywania nagród za oglądanie meczów. W tym roku jednak Riot Games zaskoczyło graczy League of Legends, którzy nie narzekają na ilość zdobywanych nagród.

Chociaż te mogą się różnić w zależności od naszego szczęścia, to niektórzy zgarnęli już nawet ponad 40 kapsuł i zgarnęli kilka skinów.

Dropy podczas Mistrzostw Świata

W poprzednim roku fani rozgrywek na najwyższym poziomie w LoLu otrzymali nową funkcję, mianowicie za oglądanie zmagań profesjonalistów można było zgarnąć skrzynki, ikonki i inne dodatki. Teraz wypadają tylko dwie: Kapsuła E-sportowa i Kapsuła Nagród Mistrzostw, ale za to dropi ich naprawdę sporo.

Niektórzy ze szczęściarzy pochwalili się, że przez 3 dni zarobili już łącznie kilka tysięcy Pomarańczowej Esencji, którą wymienili na skórki. Wszystko to przez możliwość otrzymania duplikatu ikony, emotki lub skórki warda fana, którą da się wymienić właśnie na walutę Hextechu.

Ile więc kapsuł zgarnęli gracze? W zależności od szczęścia, za oglądanie 3 dni turnieju powinniśmy odebrać od kilku do nawet 40-45 dropów. Do tego doliczmy jeszcze nagrody za misje i wyjdzie nam naprawdę ciekawa ilość darmowej zawartości.

Jak oglądać i zgarniać kapsuły? Wystarczy, że połączymy swoje konto Twitch z League of Legends, a następnie przejdziemy na stronę lolesports.com, gdzie zaczniemy śledzić transmisje. Pamiętajmy, że muszą być one na żywo, a powtórki się nie liczą. Następne mecze zaczną się już w piątek o godzinie 13:00.