w

Dwie akcje w LoLu, które szybko stały się viralem. “Najlepsza” Akali i support troszczący się o ADC

Riot Games

“Świetne” zagranie Akali i wspierający, który postanowił “ocalić” swojego strzelca.


Na Reddicie pojawiły się dwa klipy od graczy, którzy postanowili pokazać naprawdę “świetne” zagrania. Okazały się one się dużym hitem i szybko rozeszły się viralowo po platformie.

Na jednym z nich autor przedstawił swoje zagranie Akali, gdzie nie trafił żadną umiejętnością. Na drugim natomiast zobaczymy, jak wspierający postanowił zlikwidować swojego ADC.

Tak powinno się grać Akali?

Użytkownik o nicku AliceSponk podzielił się ze społecznością akcją na Akali, którą udało mu się zrobić. Nie był to jednak outplay, jakiego każdy się spodziewał, a raczej kilka nietrafionych umiejętności, z których sam się śmiał. Jak to wyglądało? Dość widowiskowo.

Na całe szczęście udało mu się zdodgować superumiejętność Warwicka, co ostatecznie go uratowało, ale widząc to co się stało, Rakan z pewnością nie był zadowolony.

Na wsparcie można liczyć

Drugi klip przedstawia Nautilusa z drużyny przeciwnej. Mając bardzo mało HP został zultowany przez Caitlyn. Normalne w tym przypadku jest to, że zasłonić się można sojusznikiem… chyba że ten ma mało HP. Czy w tym przypadku miało to znaczenie? Niestety nie, przez co ucierpiał biedny strzelec.

Kiedy już zginęła Kai’Sa, ten natychmiast dopalił się z ignite, którego być może nie zauważył. Oznacza to, że poświęcił swojego ADC i nic tym nie osiągnął.