w

“E” Hecarima jest niedorzeczne? Gracz LoLa pokazuje coś, co nie powinno mieć miejsca

Riot Games

Gracze uważają, że “E” Hecarima powinno zostać zmienione.


Zapewne każdy pamięta, jak silny był Hecarim na początku tego sezonu. Razem z Rammusem i Udyrem siali oni spustoszenie w dżungli i albo byli wybierani, albo banowani. Chociaż teraz te postacie nie są już zbyt często grane, to Heca po raz kolejny pojawił się na ustach graczy.

Tym razem poruszony został temat jednej z jego umiejętności, a mianowicie kluczowego podczas ganków “E”, pozwalającego bohaterowie na zwiększenie prędkości ruchu i odepchnięcie przeciwnika. Co nie pasuje w niej społeczności?

“E” Hecarima

Niektóre z umiejętności w League of Legends działają dziwnie i nie do końca zrozumiale dla graczy. Tym razem jednak skupiono się na bohaterze, który napsuł wiele krwi w tym sezonie. Na Reddicie pojawił się temat, w którym gracz opublikował ciekawy klip, gdzie podczas ganku Hecarim użył “E” i pomimo CCka, odepchnął Veigara.

Jak możemy zauważyć, midlaner widząc zabiegającego go od pleców przeciwnika, postanowił wejść do swojej klatki i przeczekać, jego umiejętność pozwalającą mu na odrzucenie go od sojuszniczej wieży.

Nie spodziewał się natomiast, że jego wydawać się mogło idealny plan, ma jedną wadę. Niszczycielska Szarża traktowana jest jako auto atak, który zyskuje zasięg wraz z prędkością bohatera. Oznacza to, że jest on w stanie trafić, nawet jeżeli Heca dostanie CCka przed wykonaniem animacji, ale wcześniej będzie w odpowiednim zasięgu i uda mu się kliknąć na cel.

Brzmi to absurdalnie i dlatego komentujący zagranie proszą pracowników o zmianę. Twierdzą, że albo Riot powinien usunąć taką możliwość i zreworkować skilla, albo pozwolić na dalsze odtwarzanie animacji, bo na ten moment jest to bardzo mylące.