w

Fani LEC nie usłyszą już Froskurinn, nie odnowiła kontraktu z Riot Games. Co zamierza robić dalej?

Froskurinn zawiesiła swoją karierę komentatorki – “zawsze bardzo chciałam zająć stanowiska kierownicze i rozwojowe”.


Wygląda na to, że fani League of Legends European Championship nie usłyszą więcej komentarza Indiany “Froskurinn” Black.

Znana casterka postanowiła zawiesić swój mikrofon na kołku i nie odnawiać kontraktu z ligą, lecz prawdopodobnie nie zamierza zupełnie zrezygnować ze świata LoLa. Wiele wskazuje na to, że zamierza sprawdzić się w nieco innej roli.

Co Froskurinn zamierza robić w najbliższej przyszłości?

Komentatorka zdecydowała się zawiesić swoją karierę, lecz wygląda na to, że nie porzuci ona świata League of Legends. W swoim wpisie w mediach społecznościowych poinformowała, że pragnie zająć stanowisko kierownicze lub rozwojowe i ma już pewne plany, lecz w chwili obecnej nie może ich zdradzić:

Obecnie trudno powiedzieć czym konkretnie będzie zajmować się Froskurinn w najbliższym czasie, jednak z pewnością dowiemy się tego już niedługo. Spora część widzów LEC ubolewa nad jej odejściem, ale istnieją również opinie, które nie były wobec niej pozytywnie nastawione.

Tak czy inaczej, całe wydarzenie jest z pewnością istotne dla Ligi, zwłaszcza że teraz firma będzie musiała zastąpić jej miejsce innym komentatorem. Na mediach społecznościowych gracze już dyskutują i proponują, kto może wejść na jej zastępstwo. Część społeczności stawia na powrót Caedrela, natomiast oficjalnie jeszcze nie wiadomo, kim będzie ta osoba.