w

Gracze chcą, by Viego mógł zmieniać swoją formę w czasie rozgrywki. Riot odpowiada

Społeczność proponuje, by najnowszy bohater mógł zmieniać wygląd zbroi w czasie gry.


W League of Legends istnieje pewna część skórek lub bohaterów, którzy mogą zmieniać swój wygląd w czasie meczu. Czasem jest to pełna zmiana stroju i kolorystyki, jak np. w skórce Elementalist Lux, ale bywa też, że sprawa dotyczy niewielkiego elementu modelu, jak w przypadku Kai’Sy i jej maski.

Choć większość graczy nie używa wspomnianej funkcji i w przypadku niektórych bohaterów w ogóle zapomina o tej opcji, to istnieje pewna grupa osób, którzy uwielbiają takie dodatki. To właśnie tego typu gracze zabrali głos i zasugerowali, by najnowszy bohater League of Legends – Viego – mógł zmieniać swoją formę w trakcie rozgrywki.

Zainteresowanie zbroją Viego

Najnowsza postać z League of Legends to znany dobrze fanom gry Zrujnowany Król. Niedawno społeczność poznała jego imię – Viego.

Od momentu ujawnienia umiejętności championa zrobiło się o nim naprawdę głośno. Pewna część graczy skupiła się jednak nie na jego skillsecie, ale animacji powrotu, podczas której Viego zmienia swój strój na pełną zbroję.

ZOBACZ – Kto stanieje po wydaniu najnowszego bohatera LoLa – Viego?

Wielu fanom wygląd bohatera podczas cofania naprawdę się spodobał, więc zaproponowali, by Riot wprowadził możliwość zmiany wyglądu podczas rozgrywki.

Ich zdaniem taki dodatek byłby naprawdę ciekawy i pozwoliłby wybierać graczom formę, która bardziej przypadła im do gustu.

Czy jest możliwość, że Riot posłucha społeczność i wprowadzi wspomnianą funkcję? Niestety nie. Powodem tego jest fakt, że zbroja Viego jest powiązana z umiejętnością E – Harrowed Path.

Widziałem prośby o to już kilka razy, ale Riot nie zamierza dodać możliwości przełączania wyglądu Viego, ponieważ jego opancerzona forma jest powiązana z jego E i jest używana w grze.