w

Jak bardzo gracze śmieją się z mainów postaci takich, jak Katarina? Idealny przykład przewidywania

Dzisiaj poznaliśmy szczegółowy opis następnego patcha, oznaczonego jako 11.10. Doprowadziło to do zabawnej sytuacji.


W historii League of Legends nie mieliśmy jeszcze sytuacji, w której gracze tak rozlegle dyskutowali na temat balansu i wprowadzanych zmian. Od kilku tygodni co aktualizację mamy kontrowersje w postaci nerfienia i buffowania postaci, które teoretycznie tego nie potrzebują.

Gracze jednak coraz częściej zmieniają to w żart, czego idealnym dowodem jest sytuacja, jaka miała miejsce na streamie Nicka, znanego jako LS.

Idealnie przewidziane

W LoLu jest cała masa różnych mainów. Większość graczy ma swojego ulubionego bohatera, którego wybierają praktycznie codziennie po kilka razy. Wszyscy już się do tego przyzwyczaili. Prowadzi to jednak czasami do takich sytuacji, jak ta.

LS po przejrzeniu opisu patcha porównał Marka Yettera, który ujawnia plany Riotu, do streamerek, które ciągle słyszą narzekania na nie. Wcześniej chciał się zakładać, że na pewno po kliknięciu w opis Riotera na 100% od razu pojawi się wpis kogoś, kto będzie narzekał.

“Kliknę. Jesteście gotowi? Będzie tam “gdzie k*rwa jest ten bohater, gdzie jest k*rwa mój main?? Nie wierzę, że nerficie Katarinę. Łał, jest OP. Gotowi?”

Gracz jak najbardziej miał rację. Pierwszym wpisem był ten narzekający na brak zmian Renektona. Fakt, że akurat ten bohater się pojawił, sprawia, że sytuacja stała się jeszcze zabawniejsza.

Renekton jest jednym z tych bohaterów, którzy czekają na jakiekolwiek zmiany od długiego czasu.

Postać ta budzi spore emocje, jest chętnie grana wśród najlepszych graczy, ale radzi sobie raczej średnio na niższym poziomie. Bohater dodatkowo powoduje wiele kontrowersji, bowiem po jednej stronie są osoby, które uważają Renektona za OP, po drugiej mamy graczy błagających wręcz o buffy.

Większość jednak tym razem skupiła się na Katarinie i jej planowanych zmianach, o których mozna przeczytać w tym artykule.

  • Katarina
    • Podstawowe statystyki
      • Prędkość poruszania się zmniejszona z 340 do 335.

Dlaczego to wywołuje tyle emocji? Między innymi właśnie przez wszystkich mainów.

Renekton pokazuje, z czym obecnie muszą się mierzyć Rioterzy, ale także gracze. Z jednej strony są postacie, które Riot zmienia co chwile, z drugiej mamy zawieszonego gdzieś pośrodku wszystkiego Renektona.