w

Jak Jankos “pocisnął” sam siebie? “To ja trenujący do Worldsów co roku, bez sensu ale i tak to robie”

Jankos jest jedną z niewielu osób na Twitchu, które mają niesamowity dystans do siebie.


Jankos już jakiś czas temu zaczął streamować po angielsku. Jego transmisje wyraźnie zyskały na popularności i trudno się temu dziwić. Międzynarodowa widownia zapewnia nie tylko lepsze stawki, ale także jest jej po prostu więcej.

Polak nadal pozostał sobą i lubi żartować tak samo z G2, jak i samego siebie. To pokazuje jeden z ostatnich klipów, który staje się naprawdę popularny.

“To ja trenujący do Worldsów”

W tym momencie bardzo dużo mówi się o G2, formie drużyny i jej możliwościach. Całkowitą normalnością jest codzienna dawka memów w tym stylu:

Główny skład ma spory potencjał na wygraną, z resztą, jak co roku. Sam Jankos także zdaje sobie sprawę z tego, że co roku jest blisko, ale mimo wszystko czegoś brakuje. Podczas ostatniej transmisji oglądał kompilację “Daily Dose of Internet”, na której pokazana była maszyna rysująca zmywane od razu okręgi. Jak to się łączy z LoLem?

“To jak ja, trenujący każdego roku do Worldsów. Trochę bez sensu, ale i tak to robię, a na końcu i tak pojawi się Azjata, który lepiej dżungluje (outjugnle). Przynajmniej próbuję”

LEC oficjalnie rozpoczyna się już jutro. Przypomnijmy, że to dobra okazja do zdobywania darmowych przedmiotów. Oglądając mecze lub VOD na oficjalnej stronie (lolesports.com) można odblokować:

Ikona: Obejrzyj jedną grę z obecnego splitu na lolesports.com

500 Niebieskiej Esensji: Obejrzyj 4 gry z obecnego splitu na lolesports.com (w sumie 5)

Skrzynka Hextech z kluczem: Obejrzyj 7 gier z obecnego splitu na lolesports.com (w sumie 12)

500 Niebieskiej Esencji: Obejrzyj 9 gier z obecnego splitu na lolesports.com (w sumie 21)

Emotka: Obejrzyj 10 gier z obecnego splitu na lolesports.com (w sumie 31)