w

Jak mogłyby wyglądać “egzekucje” wież w LoLu? Riot pokazuje kolejne świetne animacje

Riot Games

Koncept animacji przedstawiających niszczenie wież w LoLu.


Jeden z głównych pracowników Riot Games, który odpowiedzialny jest za animacje w Wild Rift postanowił stworzył kilka konceptów ukazujących oryginalne niszczenie wież.

Rioterzy bardzo często tworzą własne animacje, które nigdy nie trafią do gry i prawdopodobnie, jest tak i w tym przypadku. Zobaczyć możemy jednak, jak świetny jest to pomysł.

Pomysł na ciekawą “egzekucję” wież

Pracownicy Riotu słyną ze swoich ciekawych pomysłów i niesamowitej wyobraźni. Ponad trzy miesiące temu pisaliśmy o animacjach, które wymyślił jeden z nich. Pierwszy był Braum oraz Gnar, którego “egzekucja” wieży wygląda naprawdę dobrze i ciekawie. W tym czasie udało mu się stworzyć jeszcze kilka. Między innymi jest to Yasuo, Xin Zhao, Tahm Kench i Vi.

Video

Video

Video

ZOBACZ – Kiedy odbędą się turnieje Clash z League of Legends w listopadzie i grudniu 2020?

Jak możemy zauważyć, trwają one kilka sekund i wiele z nich jest bardzo trudna, jak nie niemożliwa do zaimplementowania w grze (na przykład Cho’Gath). Z tego względu wysoce prawdopodobne jest, że nigdy nie będą miały miejsca. Dodatkowo warto, jest zwrócić uwagę, że w tym czasie postać musi być niewrażliwa na ataki i przeskakuje na tył wieży, co mogłoby być wykorzystywane. Kolejną kwestią jest obciążenie komputerów. Riot stara się ograniczyć, jak może animacje i szczegółowość elementów, co wyjaśnione zostało w tym artykule dotyczącym podzielenia na trzy części superskórki do Seraphine. Pokazuje to jednak, że pracownikom, jak i graczom podoba się ten pomysł, chociaż wydaje się być nierealny.

Video

Video

Video

Być może w przyszłości podobne animacje zostaną wprowadzone w nieco bardziej okrojonej wersji. Na ten moment jest to jednak tylko wizualizacją pomysłów Riotera.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends