w

Jak utworzyć drużynę Clash na najbliższy turniej w lutym 2020?

Riot Games

Strona do tworzenia drużyn już jest dostępna.


Nadchodzi kolejny turniej Clash, który odbędzie się już za kilka dni. 21 i 22 lutego gracze znowu będą mieli szansę powalczyć o nagrody.

Riot udostępnił już stronę, na której można zrobić własną drużynę. Nie jest to skomplikowane, jeżeli wiemy dokładnie gdzie klikać.

Clash w 2020 roku

Już w ten weekend nastanie wielki powrót turnieju wewnętrznego League of Legends. Do boju stanie tysiące drużyn podzielonych na 8 osobowe drabinki. Tym razem w Clashu zachodzi pewna ważna zmiana. Wiele osób narzekało, że przegrali pierwsze mecze i tak naprawdę nie poczuli tej atmosfery. Tym razem nieważne, czy przegracie wszystkie mecze, czy wygracie i tak będziecie mieli okazję zagrać przynajmniej trzy gry.

Zapisać się można na oficjalnej stronie Riotu. Najpierw musimy wybrać nasz TAG i pełną nazwę, następnie korzystamy z gotowych ikonek i wybieramy nasz znak rozpoznawczy. Później system przedstawi nam krótką instrukcję obsługi i możemy zapraszać naszych znajomych do drużyny.

Jeżeli ukończymy cały proces, otrzymamy darmowy bilet. Warto pamiętać, że nasi znajomi również mogą go otrzymać. Pamiętajcie jednak, że to podstawowa wersja i działa tylko w jednej drabince. Następnego dnia musimy wykupić bilet kolejny raz.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends