w

Jak zdobyć darmową skrzynkę do LoLa? Riot podjął się współpracy ze znanym w Polsce portalem

Riot Games

Łatwy sposób na zgarnięcie skrzynki do League of Legends.


Gracze League of Legends dzielą się na dwa typy: tych, którzy mają całą masę skrzynek i zero kluczy lub na posiadaczy kluczy, ale i znaczny deficyt skrzynek. Jednak zapewne każdy wie, że jak coś jest za darmo, to i ocet bywa słodki.

Teraz jest świetna okazja na zgarnięcie skrzynki. Wystarczy zalogować się na portalu pyszne.pl i zużyć zgromadzone tam punkty.

Darmowa skrzynka w LoLu

Riot Games kilka lat temu wprowadził do League of Legends system pozwalający na zgarnianie darmowych zawartości kosmetycznych za granie. Co tydzień można odblokować skrzynkę, a klucze do niej wypadają za bycie honorowym. To jednak nie wszystkie sposoby, aby powiększyć kolekcję.

Można też korzystać z akcji promocyjnych i tam odbierać nagrody. Dobrą okazją do tego są oficjalne turnieje i dropy oraz wspomniane wcześniej promocje. Taką zorganizowało pyszne.pl i w jednej z zakładek można zgarnąć skrzynkę Hextech za punkty.

Zakładkę można łatwo odnaleźć, klikając w „3 kreseczki” lub korzystając z tego linku – KLIK. Sporym minusem jest to, że najpierw trzeba mieć na swoim koncie kilka zamówień. Natomiast ktoś, kto lubi zamawiać jedzenie i nie wie, co robić z punktami, może teraz je wymienić.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends