w

Która postać z LoLa powinna otrzymać skórkę Victorious w 2022 roku? Gracze mają kilka typów

Riot Games

Społeczność zastanawia się nad kandydatem do skórki Victorious w 2022 roku.


Riot Games w każdym sezonie od początków League of Legends wydaje nową skórkę z serii Victorious. Przyznawane są one graczom, którzy wbili przynajmniej złoto w kolejce rankingowej.

W poprzednim roku dodatek kosmetyczny otrzymał Blitzcrank, a teraz, chociaż jest dopiero połowa sezonu, gracze zaczynają powoli spekulować, kto będzie następnym kandydatem. Jest ich kilku, ale kto ma największą szansę?

Skin Victorious 2022

Do otrzymania Zwycięskiego skina dany bohater musi spełnić kilka wymogów. Opisał je Riot kilka lat temu, aby poinformować graczy, na jakiej podstawie wybierają kandydata. Twórcy na początku patrzą na postacie, które miały wpływ na rywalizację. Dotyczy to zarówno kolejki rankingowej, jak i wyborów profesjonalistów. Następnie wykluczają tych, którzy:

  • Mają już skórkę Zwycięską, Mistrzowską lub Zdobywcy.
  • Mają taką samą rolę jak ostatni Zwycięski bohater.
  • Dostaną wkrótce inną skórkę.
  • Mają niewiele skórek.
  • Oczekują na duże zmiany wyważenia.

Na podstawie tego wielu graczy zaczęło typować, kto według nich może otrzymać unikalnego skina. Wielu komentujących post na Reddicie obstawia Gwen. Stosunkowo nową postać, ale mającą wysoki potencjał ze względu na częsty jej wybór zarówno na rankedach, jak i w rozgrywkach profesjonalnych.

Tutaj pojawia się jednak mały problem. Posiada ona tylko 2 skórki, co wyklucza ją już na starcie. Drugim najczęściej typowanym bohaterem jest Viego. Ten jednak również ma na swoim koncie jedynie 2 skiny, więc może nie przejść.

Gracze wspominają też o Wukongu, Ahri, Ornnie i Kai’Sie. Chociaż pierwsza dwójka radzi sobie dobrze w kolejce rankingowej, to Ornn i Kai’Sa promują obecny sezon w walce z pustką. Być może ze względu na to, Riot wybierze właśnie ADC lub Toplanera. Wciąż są to jednak spekulacje i po wydaniu Blitzcranka, którego nikt się nie spodziewał, w poprzednim sezonie, niektórzy uważają, że teraz wszystko jest możliwe.