w

Jankos ponownie zachwyca świat swoim zagraniem!

Polski zawodnik G2 pokazał klasę rakietą Jinx!


O Jankosie z G2 słyszał prawie każdy, jest to jeden z najlepszych zawodników na świecie i prawdopodobnie najlepszy leśnik dotychczas. Ale co gdy trzeba zabić kogoś na innej linii, a Ty masz tylko Sylasa, a może aż Sylasa?

Wycelował, kliknął i trafił przez całą mapę!

Jeżeli myślicie, że trafienie z Q Lee Sina jest trudne, zobaczcie sobie to nagranie.

 

Jak doskonale widzimy, Jankos pushujący z chłopakami górną aleję dostrzega łatwy cel. Co zrobić w tej sytuacji? Oczywiście! Najlepiej jest ukraść rakietę Jinx i wystrzelić ją prosto w przeciwnika!

Łatwe zagranie, przeciwnik się cofał?

No właśnie nie do końca, spójrzcie na akcję jeszcze raz i dokładnie przeanalizujcie. Kluczową uwagę skupcie proszę na to gdzie się cofa Trick, a gdzie leci rakieta.

Skoro już wszystko jasne i zostało wyjaśnione, dlaczego ten „zwykły” kill z ulta Jinx jest taki niezwykły, możemy wpełni stwierdzić, że ten zawodnik, to klasa sama w sobie. Zastanówmy się teraz, co wpłynęło na to, że Jankos nie wycelował prosto w cofającego tylko trochę za nim. Wpływ na to mogło mieć:

  • Komunikat na czacie, mógł stwierdzić, że ten przewidzi niecne zamiary Sylasa i zmieni swoją pozycję, a Jankos to przewidział.
  • Informacja od sojusznika, równie dobrze mógł dostać informację od kogoś ze swojej drużyny o nadchodzącym zagrożeniu (co również przewidział).

A może to było zwyczajne szczęście?

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends