w

Już niebawem pojawią się filmy lub seriale związane z uniwersum Valoranta lub LoL-a?

Riot Games postanowiło zatrudnić byłego dyrektora Netflixa. Czy szykują się nowe filmy lub seriale dot. Valoranta lub LoL-a?


IGN poinformował, że studio Riot Games zatrudniło byłego dyrektora Netflixa. Oznacza to, że być może zamierzają oni zacząć tworzyć filmy lub nawet seriale związane z uniwersum Valoranta lub League of Legends. W chwili obecnej deweloperzy nie ujawnili żadnych swoich zamierzeń, lecz zrzeszenie w swoje szeregi takiej osoby musi coś oznaczać.

Jakie zamiary mogą mieć deweloperzy?

W ostatnim czasie sporo mówi się, że Riot Games pragnie rozwinąć fabularną część Valoranta. Być może zamierzają zrobić to z niemałym przytupem i stworzyć filmy lub seriale, które pozwolą fanom na dokładniejsze poznanie tego świata, a przede wszystkim agentów i ich historii. W chwili obecnej każda z postaci posiada zarys swojej historii i można wywnioskować ich poszczególne cechy czy elementy życiorysu.

Podobny pomysł mógłby całkiem nieźle prosperować również w League of Legends. Społeczność z pewnością byłaby zadowolona, że może lepiej poznać postacie, którymi grają. Co więcej to mogłoby im pomóc jeszcze bardziej zżyć się z bohaterami, a tym samym oczywiście grą.

Wszystkiego dowiemy się zapewne już w ciągu kilku najbliższych miesięcy lub nawet wcześniej, jeśli Riot Games zdecyduje się na przedstawienie fanom swoich bardziej lub mniej konkretnych zamiarów.